اولین ورکشاپ تخصصی صفر تا صد تربیت وب ساز

ا‌ولین ورکشاپ کاملا کاربردی و تکنیکال برای همشهریانی که قصد راه اندازی وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود یا کسب در آمد از این راه را دارند.  از اوقات فراغت خودتون در آمد بساز

وب سایت تنها فضای مجازی غیر فیلترینگ و فروش حرفه ای در این دوره آموزشی وردپرس که ارائه شده است می آموزید به راحتی یک وبسایت برای خودتان طراحی کنید و با آن بتوانید به دنیای تجارت الکترونیک قدم بگذارید. آموختن طراحی سایت با وردپرس می تواند به روش های مختلفی برای شما درآمدزایی داشته باشد. شما می توانید در بخش های مختلفی شروع به کار کنید.

از جمله می توانید برای خودتان سایت بسازید و محصول یا خدمتی را بفروشید. همچنین می توانید برای دیگران وبسایت طراحی کنید و از آنها بابت طراحی سایت و پشتیبانی پول دریافت کنید ، وقتی طراحی سایت یاد بگیرید استخدام شما در شرکت های مختلفی راحت تر شکل می گیرد و حتی می توانید در آموزشگاه های مختلف این علم را به اشتراک بگذارید و درآمد کسب کنید.

شاید بتوانیم به واقعیت بگوییم بله! وردپرس واقعاً عجیب و عالی است. هزاران هزار قالب و افزونه برای آن توسعه داده شده است و هر امکانی که اراده کنید ماژول آماده آن را خواهید یافت. با این روش می توانید بهترین و عالی ترین سایت ها را بسازید. وردپرس از جوملاً خیلی بهتر توسعه داده شده و نسبت به دیگر CMS ها نیز در اولویت قرار دارد

کانون آثار ماندگار بصورت حضوری و غیرحضوری در این دوره دانشجو میپذیرد.

چرا باید در دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت کنیم؟

گواهینامه

پس از پایان دوره دانش پذیر گواهینامه شرکت در دوره میگیرد

پشتیبانی

تا ۳ ماه بعد از شرکت در دوره

جذب کار

پس از پایان دوره دانش پذیر به عنوان کارورز جذب می شود

تخفیف دوره بعد

با شرکت در یک دوره برای سایر دوره ها تخفیف ویژه دریافت کنید

دوره تخصصی
طراحی وب و گرافیک

شهریه

990 هزار تومان

 «طراحی سایت با وردپرس» به صورت مجازی یا حضوری شرکت کنید و در پایان گواهینامه شرکت در دوره را از کانون آثار ماندگار (مجری تبلیغات محیطی یزد و کرمان) بگیرید. این مدرک قابل استعلام و ترجمه است.

خانهمحصولاتسوالاتتماس با ما