طراحی ویدیو گرافیک تیزر موشن کانون آثار ماندگار

ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی ایده آل

ایده قوی و نو

شاید مهم ترین نکته در ساخت تیزرهای تبلیغاتی داشتن یک ایده مناسب است که می تواند آن را به یک تیزر حرفه ای تبدیل نماید. تیزرهای معروف دنیا مانند مک دونالد، لنوو، نایک و غیره از ایده های بسیار جذابی استفاده کرده اند و امروز به عنوان بهترین تیزرهای تبلیغاتی دنیا شناخته می شوند. برای داشتن یک ایده خلاقانه باید تیزرهای مختلف و معروف را مشاهده کرد و در اتاق فکر، از متخصصین این کار استفاده نمود به گونه ای که ایده طراحی شده قادر به درگیری ذهن مخاطب باشد.

برخورداری از جذابیت ظاهری

پس از این که ایده پردازی کلی صورت گرفت، باید به فکر ایجاد یک سناریو و فیلمنامه ای بود که دارای جذابیت بالایی باشد. وجود سناریو مناسب است که باعث می شود مخاطب به ادامه مشاهده تیزر تشویق شده و آن را تا انتها دنبال نماید. در کنار سناریوی مناسب، جذابیت های بصری مختلفی نیز باید در طول تیزر در نظر گرفته شود تا منجر به جلب نظر مخاطب گردد. برای نوشتن یک سناریوی جذاب باید نکات مختلفی را در نظر گرفت و به ویژگی های مخاطب نیز توجه گردد.

داشتن کمی ابهام در تیزر

یک ویژگی تیزر تبلیغاتی خوب داشتن اندکی ابهام در آن است، به گونه ای که مخاطب از همان ابتدا قادر به حدس زدن این که چه اتفاقی قرار است بیفتد و چه محصولی معرفی گردد نباشد. راز موفقیت یک تیزر در این است که سر نخ هایی در طول تیزر به مخاطب داده شود تا تفکر وی را به کار گرفته و یک حالت معماگونه ایجاد نماید. هر چقدر این سرنخ ها و معماها حرفه ای تر طراحی شوند قابلیت نفوذ بیشتری بر ذهن مخاطب خواهند داشت.

نمونه لوگوهای طراحی شده

جهت سفارش پروژه طراحی لوگو

تلفن تماس:

03537282851-2
09904308030

آدرس:

یزد: میدان همافر ابتدای خیابان صدوقی ساختمان تجاری هما

Email Us

asaremandegar.ir@gmail.com

خانهمحصولاتسوالاتتماس با ما