طراحی لوگو کانون آثار ماندگار

ویژگی های یک لوگوی ایده آل

سادگی

اگر بخواهید لوگوهای 100 شرکت موفق جهان را مشاهده کنید ، خواهید دید که همه آنها دارای لوگوهایی ساده هستند. شاید چند استثنا وجود داشته باشد، اما بیشتر آنها فقط از یک یا دو رنگ و همچنین اشکال و فرم های ساده استفاده می کنند. همچنین، اگر به مقایسه قبل و بعد از شرکت‌هایی که در طول سال‌ها لوگوی برند خود را بازطراحی یا ریدیزاین کرده‌اند نگاه کنید، خواهید دید که در هر سناریو، لوگوها در طول زمان ساده‌تر شده‌اند.

ارتباط

اگرچه مهم است که متفاوت باشید، اما نباید به خاطر تمایز و تفاوت از صنعت خود دور شوید. شما باید مطمئن شوید که لوگویی که ایجاد می کنید به راحتی در زمینه یا جایگاهی که در آن کار می کند منطبق است. همه ما در یک دنیای بصری متولد شده ایم. در طول میلیون ها سال، انسان ها فرهنگ های پیچیده ای را توسعه داده اند. با گذشت زمان ما طیف گسترده ای از اشیاء را برای کمک به ارتباطات ایجاد کرده ایم. ما به طور جمعی این تداعی‌های بصری را ایجاد کرده‌ایم، و طراحان گرافیک می‌توانند از آن به نفع ما استفاده کنند.

کیفیت اجرا

یک لوگوی موفق لوگوی است که به خوبی اجرا شده باشد. برخی از طراحان به طور کامل یک طرح را از ابتدا با استفاده از دایره‌ها، خطوط و اشکال، درون نوعی سیستم شبکه‌ای پشت آن بازسازی می‌کنند تا اثر هنری بی‌نقصی خلق کنند. این است که معمولاً یک طراحی مناسب را به طرحی بی عیب و نقص می برد. اجرای بی نقص و بی عیب یک ایده تفاوت بزرگی ایجاد می کند و مهارتی است که ارزش آن را دارد.

نمونه لوگوهای طراحی شده

فرم ثبت سفارش طراحی لوگو

لطفاً برای طراحی لوگوی مد نظر خود اطلاعات زیر را در اختیار ما قرار دهید.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد

جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته خواهد شد

خانهمحصولاتسوالاتتماس با ما