چند نکته برای درک بهتر سئو

زمانی سئو یک موضوع ترسناک و مبهمی بوده است، که به سرعت به یک مسیر اصلی که عمیقا با طراحی سایت مناسب، و داشتن استراتژی محتوای خوب ترکیب شده است، تبدیل شد. می توان گفت که دیگر بهینه سازی موتورهای جستجو جز روش های غیر معمولی که به دنبال کاستی های الگوریتم های موتورهای جستجو باشد، نیست در عوض مجموعه ای از روش های خوب کسب و کاری است. در واقع راهنمایی است که طراحان سایت و تولید کننده های محتوا را به مسیر درست هدایت می کند.
مسیری که منجر به داشتن تجربه کاربری به یاد ماندنی و اصولی از طریق داشتن سایت مناسب و محتوایی که ارزش واقعی تولید می کند می شود که هدف تولید محتوای آن می تواند آموزشی و هم سرگرمی باشد. البته این را در نظر داشته باشید که ارزش های زیادی هم برای صاحب سایت به وجود خواهد آمد.
زمانی که استراتژی مناسب سئو (سئوی داخلی ـ سئوی خارجی) به کار گرفته شد، با افزایش اتوماتیک رنک گوگل، نمایش سایت در موتور های جستجو و ترافیک های ارگانیک هم افزایش پیدا کردند.به طور میانگین، ترافیک های موتورهای جستجو ۱۰ برابر از ترافیک هایی که از سمت شبکه های اجتماعی می آیند بهتر است، علاوه بر این سرچ های ارگانیک، از دید کاربران بسیار مورد اطمینان است.
بالای ۷۰ درصد افراد که در فضای وب جستجو می کنند تبلیغات پولی را که همراه هر جستجویی نمایان می شوند و به صورت طبیعی در بالای نتایج جستجو انتخاب می شوند، را در نظر نمی گیرند. اگر این مزایا کافی نباشند، قرار گرفتن در جستجوی بالای نتایج به راحتی، آگاهی برند شما را افزایش می دهد.

 

۳ فاکتور مهم برای داشتن سئو قوی

قرار گرفتن در رتبه یک گوگل به این معنا است که هر کسی می تواند شما رو ببیند حتی اگر سایت شما را ندیده باشد.رسیدن به این نتیجه، نیازمند زمان است، به این دلیل که سئو یک راه حل کوتاه مدت نیست، بلکه سئو یک فرآیند استراتژیک ساختار یافته است که شامل فاکتورهای مهم و و جزیی است. چند فاکتور مهم سئو خوب شامل موارد زیر است:

داشتن سایت سریع
با داشتن امکانات هاست نامحدود و بهینه سازی سیستم مدیریت محتوا، داشتن سرعت پایین صفحات باعث ایجاد تردید در کاربران می شود و توسط آنها و موتورهای جستجو جریمه می شود.

تولید محتوای با کیفیت
مقالات سرچ شده، تصاویر منتشر شده، ویدئوهای گرفته شده، همه این موارد باید ارزش واقعی را برای کاربران ایجاد کنند. محتوای خوب مرتبط با کلمات کلیدی موردنظرتان، برای کاهش نرخ پرش (Bounce Rate) و افزایش نرخ کلیک بسیار مناسب است.

دسترسی راحت و یکپارچه
نرخ کلیک بالا، تجربه کاربر قوی را نشان می دهد، که به موتورهای جستجو از ارزش سایت شما می گوید. استفاده از محتوای با کیفیت و ترکیب آن با تجربه کاربری مناسب، زمان ماندگاری کاربر در سایت را افزایش می دهد، که یکی دیگر از فاکتورهای تاثیر گذار برای موتورهای جستجو است.

همانطور که دیدید این سه فاکتور بسیار اساسی و بسیار گسترده هستند و شامل موارد بسیار جزیی تر برای بررسی هستند که همه آن ها برای سایت بسیار مهم هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن