23 ژوئن

انواع مدل های تبلیغات آنلاین

یک مدل ساده از تبلیغات کلیکی تبلیغات متنی می باشد در واقع این تبلیغات توسط مدیران سایتها در یک سری از سایتهای تبلیغ دهنده معتبر به صورت لینک هایی که به صورت متنی هستند، قرار داده می شنود که در واقع برای سایت مبدا علاوه بر اینکه محصول و خدمات آن سایت را برای کاربران سایت میشناساند، تعداد کلیک هایی که روی این تبلیغات میشود برافزایش ترافیک سایت تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.
به بیانی ساده تر می توان گفت که تبلیغات متنی مانند تبلیغات بنری هستند با این تفاوت که محتوای تبلیغ تصویر متحرک نیست، بلکه که یک متن در حد چند خط برای توصیف آگهی می باشد که شامل یک عنوان و لینکی به سایت مورد نظر می باشد که در این نوع تبلیغات تعداد کلیک وارد شده بر روی تبلیغ مهم می باشد البته قابل ذکر است که این نوع تبلیغات با بک لینک ها و رپرتاژ ها متفاوت می باشند که در ادامه مقاله به بررسی این تفاوتها علاوه بر تعریف معایب و مزایای آن، می پردازیم:

تبلیغات متنی چه تفاوتی با بک لینکها دارند ؟

  • تبلیغات متنی همانطور که از اسم آن پیدا است خاصیت تبلیغاتی دارند در صورتیکه بک لینکها و رپورتاژها خاصیت تبلیغاتی ندارند بلکه هدف آنها بهبود سئوی سایت می باشد.
  • بک لینکها به دلیل اینکه یکی از عوامل سئوی سایت هستند باید به صورت فالو باشند  و امکان این را دارند که در تمامی صفحات سایت باشند ولی تبلیغات متنی خاصیت فالو بودن را ندارند و در مکانهای مشخص سایت تبلیغ دهنده میتوانند قرار بگیرند. البته یک سری پلتفرم های تبلیغات متنی
    وجود دارند که هدف آنها فقط بهبود سئو سایت توسط تبلیغ متنی می باشد ولی در کل ماهیت این تبلیغات متفاوت از بک لینکها می باشد.

تعرفه تبلیغات متنی چگونه است ؟

تعرفه تبلیغات متنی در پلتفرم تبلیغاتی آثار ماندگار، به دو امتیاز کیفی و کمی بستگی دارد، امتیاز کیفی به این معنی است که هرچه محتوای تبلیغ شما جذاب تر باشد میزان جذب مخاطب بیشتر می شود در نتیجه با افزایش این امتیاز قیمت هر کلیک کاهش می یابد.عامل دوم امتیازکمی می باشد که در واقع هرچه برای تبلیغتان قیمت کلیک بیشتری را در نظر بگیرید شانس نمایش تبلیغ شما در جایگاه های تبلیغاتی با کیفیت تر، بیشتر خواهد شد در نتیجه تبلیغات متنی در آثار ماندگار تعرفه ثابتی به ازای هر کلیک ندارد و به همین دلیل، دست شما در تعیین قیمت هر کلیک باز می باشد.

در بلاگ آثار ماندگار بخوانید:  تبلیغات نمایشی چیست و مقایسه آن با تبلیغات کلیکی

 

تبلیغات متنی چه مزیتی برای کسب و کارها دارند ؟ 

  • تبلیغات متنی نسبت به دیگر تبلیغات کلیکی مانند تبلیغات بنری، به دلیل استفاده نکردن از محتوای بصری هزینه تولید کمتر و کارایی به نسبت بیشتری دارند.
  • قرار دادن تبلیغات متنی در سایتهای بزرگ و معتبر باعث می شود محصول یا سرویسی که برایش تبلیغ کرده اید مورد بازدید حجم زیادی از کاربران از سایتهای مختلفی قرار داده شود.
  • استفاده از تبلیغات متنی در سایتهای متفاوت باعث ایجاد افزایش ترافیک بازدید وب سایت شما میشود که خود این مورد فاکتور مناسبی
    برای افزایش رتبه الکسای سایتتان می باشد.

سرویس تبلیغات متنی در پلتفرم شبکه تبلیغاتی آثار ماندگار به چه صورت می باشد؟

از آنجایی که انواع مدلهای تبلیغات آنلاین در ایران نسبت به قبل جایگاهش به طور چشمگیری در حال رشد می باشد در همین راستا شبکه های تبلیغاتی که در این زمینه خدمات می دهند رونق بیشتری گرفته اند.شبکه تبلیغاتی آثار ماندگار هم از این امر مستثنی نمی باشد و از زمان شروع فعالیتش در زمینه تبلیغات آنلاین به خصوص تبلیغات کلیکی،بنری و همسان روند رو به رشدی را در حال طی کردن می باشد

 

Comment (۲)
Ralph
سپتامبر 3, 2019

Hi, very nice website, cheers!
——————————————————
Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
——————————————————
Check here: https://www.good-webhosting.com/

پاسخ
roshanzamir
اکتبر 24, 2019

tnx

پاسخ

Leave A Comment