نمونه کارهای

کانون آثار ماندگار

طراحی لوگو کانون آثار ماندگار

ویژگی های یک لوگوی ایده آل

سادگی

اگر بخواهید لوگوهای 100 شرکت موفق جهان را مشاهده کنید ، خواهید دید که همه آنها دارای لوگوهایی ساده هستند. شاید چند استثنا وجود داشته باشد، اما بیشتر آنها فقط از یک یا دو رنگ و همچنین اشکال و فرم های ساده استفاده می کنند. همچنین، اگر به مقایسه قبل و بعد از شرکت‌هایی که در طول سال‌ها لوگوی برند خود را بازطراحی یا ریدیزاین کرده‌اند نگاه کنید، خواهید دید که در هر سناریو، لوگوها در طول زمان ساده‌تر شده‌اند.

ارتباط

اگرچه مهم است که متفاوت باشید، اما نباید به خاطر تمایز و تفاوت از صنعت خود دور شوید. شما باید مطمئن شوید که لوگویی که ایجاد می کنید به راحتی در زمینه یا جایگاهی که در آن کار می کند منطبق است. همه ما در یک دنیای بصری متولد شده ایم. در طول میلیون ها سال، انسان ها فرهنگ های پیچیده ای را توسعه داده اند. با گذشت زمان ما طیف گسترده ای از اشیاء را برای کمک به ارتباطات ایجاد کرده ایم. ما به طور جمعی این تداعی‌های بصری را ایجاد کرده‌ایم، و طراحان گرافیک می‌توانند از آن به نفع ما استفاده کنند.

کیفیت اجرا

یک لوگوی موفق لوگوی است که به خوبی اجرا شده باشد. برخی از طراحان به طور کامل یک طرح را از ابتدا با استفاده از دایره‌ها، خطوط و اشکال، درون نوعی سیستم شبکه‌ای پشت آن بازسازی می‌کنند تا اثر هنری بی‌نقصی خلق کنند. این است که معمولاً یک طراحی مناسب را به طرحی بی عیب و نقص می برد. اجرای بی نقص و بی عیب یک ایده تفاوت بزرگی ایجاد می کند و مهارتی است که ارزش آن را دارد.

نمونه لوگوهای طراحی شده

طراحی وبسایت کانون آثار ماندگار

خصوصیات یک سایت ایده آل

طراحی

بر هیچ کس پوشیده نیست که سایت شما مانند ویترین مجازی کسب و کار و برند شما میباشد . ویترینی که به وسعت تمام مردم جهان است زیرا تمام مردم جهان میتوانند فارق از مکان و زمان خاصی به سایت و برند شما دسترسی داشته باشند. لازمه داشتن سایت حرفه ای ، همکاری با افراد حرفه ای در حوزه طراحی سایت است

واکنشگرا

منظور از وب سایت ریسپانسیو این است که سایت شما به گونه‌ای طراحی شده باشد که در انواع دستگاه‌های موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده شود. یک سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو، این امکان را ایجاد می‌کند که بازدیدکنندگان بتوانند سایت و تمام المان‌های آن را به صورت کاملاً واضح و با اندازه‌های مناسب در دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنند

سرعت و سئو

بطور کلی سرعت پایین سایت موجب نارضایتی کاربران و خروج سریع آنها از سایت شما خواهد شد. همچنین مناسب بودن سرعت سایت شما تاثیر زیادی بر ایندکس صفحات توسط روبات های گوگل خواهد داشت. حتی اگر فرض کنیم که سرعت سایت تاثیر بر سئو و رتبه بندی گوگل نخواهد داشت، جلب رضایت کاربران و افزایش تعداد صفحات بازدید شده انگیزه مناسبی برای رعایت نکات در کاهش حجم صفحات خواهد بود.

نمونه وبسایت ها

جهت انجام پروژه و یا مشاوره با ما تماس بگیرید

خانهمحصولاتسوالاتتماس با ما
error: محتوا محافظت شده است!!